Dulova škola - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dulova škola - FORUM

Osnovna škola Dule Karaklajić Lazarevac
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !

Ići dole 
AutorPoruka
Lazar
Admin
Lazar


Broj poruka : 40
Datum upisa : 10.09.2011

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  Empty
PočaljiNaslov: UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !    UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  EmptyČet Sep 15, 2011 11:10 pm

U ovom tutorjialu objasnicu kako da se uclanite na nas forum .....

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  1
(sl. 1 )
Prvo sto je potrebno da uradite je da odete na forum : https://skola-dulova.forumsr.com . Gore u menijima kliknite na "Registruj se" kao sto je prikazano na slici ( sl. 1 )
UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  2
(sl. 2)
Kada ste procitali pravila i ako se slazete sa njima kliknite na "Slazem se sa ovim uslovima i ja sam stariji/starija od ili imama tacno 13 godina" kao sto je prikazano na slici ( sl. 2 ) .... NAPOMENA : Na ovaj forum je dozvoljeno registrovanje deci i ispod 13 godina jer je to skolski forum bez sramotnih sadrzaja ....

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  3
(sl. 3 )
Sada treba popuniti Vase podatke ... u polje "Korisnicko ime" upisujete ime koje zelite da Vam bude na forumu .... U polje " E-mail adresa" upisujete Vasu sadasnju aktivnu e-mail adresu ... U polje "Sifra" upisujete jedinstvenu lozinku koju ce te samo Vi znati ( Koristi se pri prijavljivanju na forum ) Kada ste sve to zavrsili , kliknite na "Posalji" ( sl. 3 )

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  3
(sl. 4 )
Sada je na redu potrvrda lozinke kao i sigurnosni kod ... U polje "Potvrdi sifru" ukucajte lozinku koju ste malo pre upisali ( sl.3 ) . U polje " Kod za potrvdu " kucate kod koji je napisan na maloj slicici ( sl . 4 ) Kada ste sve to zavrsili kliknete na " Posalji " ...


Kada ste sve to zavrsili dobijate sledecu sliku ( sl. 5 )

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  5
(sl.5)
"Vas nalog je kreiran. Ipak , ovaj forum zahteva aktivaciju naloga. Kljuc za aktivaciju je poslat na e-mail adresu koju ste uneli prilikom registracije"
Sada je potrebno da odete na vas e-mail u prijemno sanduce , otvorite mail koji ste dobili od foruma Dulove skole i kliknete na aktivacioni link (sl. 6 )

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  6
(sl.6)
Napomena : Razlog zbog kojeg je sve mutno osim maila Dulove skole na slici 6 je taj sto ne zelim da mi citate ostale podatke Razz ...

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  7
(sl. 7)

Aktivacioni link na koji treba da kliknete ( sl . 7 )

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  8
(sl. 8 )
Vas nalog je sada aktiviran ( sl. 8 )

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  9
(sl. 9 )
Ostalo je jos samo da se prijavite na forum sa Vasim novim nalogom .... Kliknete na " Pristupi " ( sl. 9 )

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  10
(sl. 10 )
Zatim unesete Vase podatke .... Korisnicko ime i sifru i kliknete na " Pristupi " ( sl . 10 )

UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !  11
To bi bilo to ! Uspesno ste se registrovali na Vas nalog ! (sl. 11 ) NAPOMENA : Ne treba da Vam se pojavi ovo plavo stiklirano , to sam ja uneo na sliku ... Potrebno je da gore pise " Odjavi se [ Vase ime ] "

Autor tutorijala : Lazar Belacevic ...
Nazad na vrh Ići dole
https://skola-dulova.forumsr.com
 
UPUSTVO KAKO SE REGISTROVATI NA NAS FORUM !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako preskočiti Božić [ Komedija ]
» Kako se riješiti šefa [Crna komedija]
» Forum jos u izradi
» FORUM ZATVOREN!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulova škola - FORUM :: SKOLA :: SLOBODNO VREME :: TUTORIJALI-
Skoči na: