Dulova škola - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dulova škola - FORUM

Osnovna škola Dule Karaklajić Lazarevac
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mi nismo anđeli 2 [Komedija]

Ići dole 
AutorPoruka
Volmar




Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 26
Lokacija : Srbija

Mi nismo anđeli 2 [Komedija] Empty
PočaljiNaslov: Mi nismo anđeli 2 [Komedija]   Mi nismo anđeli 2 [Komedija] EmptyPon Sep 12, 2011 10:36 pm

Mi nismo andjeli 2


Ми нисмо анђели 2 је наставак филма Ми нисмо анђели. Редитељ и сценариста је, као и у претходном делу, Срђан Драгојевић. Већи део глумачке екипе је исти, са истим или сличним улогама. Жанровски је опредељен као тинејџерска комедија. У филму дебитује Мирка Васиљевић, у главној женској улози.
Филм Ми нисмо анђели 2 је римејк америчког филма Прсте себи, она је још млада! из 1989.


Синопис



У наставку култног филма упознајемо Николину ћерку - Софију, девојчицу од 15 година. Софија почиње да показује интересовање за супротни пол, док Никола, патолошки љубоморан отац, улаже максималне напоре да своју јединицу заштити од било каквог мушког утицаја и не бирајући средства елиминише све потенцијалне кандидате. Наравно, то није нимало лако, посебно што су ђаво и анђео поново одлучили да се опкладе око „срећног или несрећног краја“.



О филму



Никола је и даље заводник иако су године учиниле своје. Безбрижну рутину београдског швалера драматично прекида његова ћерка мезимица Софија, која тек што је напунила 15 година, а „напаљени“ тинејџери почињу да наваљују на њена врата.
Све донедавно Софија је била класична мушкарача која са татом иде на утакмице и пуца у пеинт бол арени (тата је власник пеинт бол клуба „Мали Стаљинград“). Онда, за 15. рођендан, његова бивша супруга Марина и њена пријатељица Виолета Зубић унајмљују модне и козметичке експерте који ће од „ружног пачета“ направити „секси лабуда“.
Ипак, прави пакао за Николу настаје тек кад Марина и Виолета оду на недељу дана у Рим и препусте њему бригу о Софији. Притиснут буљуцима удварача, Никола почиње да луди и користи трикове, насиље и психотерапију како би Софију одбранио од удварача.


INFO FILMA PREUZET SA VIKIPEDIJE ....
]

ONLINE GLEDANJE FILMA : CLICK
Nazad na vrh Ići dole
 
Mi nismo anđeli 2 [Komedija]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mi nismo andjeli 1 [Komedija]
» Monte Carlo [ Komedija ]
» Veza bez obaveza [ Komedija / Romansa ]
» Kako preskočiti Božić [ Komedija ]
»  Herbie ponovno vozi [komedija]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulova škola - FORUM :: SKOLA :: SLOBODNO VREME :: FILMOVI-
Skoči na: